Blog o Rozwoju osobistym, Copywritingu i Pozycjonowaniu

Wyjaśniam, jak prosto i skutecznie rozwijać się, pozycjonować strony www oraz zwiększać swoje dochody. Bądźcie ze mną na bieżąco a rozwój osobisty gwarantowany!

Polityka prywatności

polityka prywatności bloga blog.copywriterexpert.pl dla klientów i czytelników

Wydawca bloga „blog.copywriterexpert.pl”, Szymon Owedyk, zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Polityce Prywatności. Wszystkich klientów i czytelników obowiązuje aktualna Polityka Prywatności dostępna na blogu pod linkiem http://blog.copywriterexpert.pl/polityka-prywatnosci.

Jednak najważniejsze zasady są niezmienne: Nigdy nie sprzedaję i nie udostępniam osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników / klientów / czytelników swoich blogów i serwisów. Jeśli nie zgadzasz się z moją Polityką Prywatności, nie obserwuj i nie zamawiaj usług oraz produktów oferowanych przez firmę „CopywriterExpert”.

Dane osobowe

polityka prywatności i dane osobowe w serwisach CopywriterExpert i na blogu o pozycjonowaniu oraz copywritingu

Osoby udostępniająca dane osobowe za pomocą serwisów firmy CopywriterExpert wyrażają zgodę na ich przetwarzanie. Podczas korzystania z serwisów CopywriterExpert może pojawić się prośba związana z podaniem pewnych danych osobowych za pomocą formularza bądź w inny sposób. Rodzaj danych zawartych w formularzu zależy od usługi. Wymagam tylko danych, które są niezbędne w celu profesjonalnego dostarczenia usług bądź produktów firmy CopywriterExpert. Najczęściej są to takie dane, jak: imię, nazwisko, adres e-mail, telefon i nazwa firmy. Użytkownik podaje takie dane dobrowolnie. Niepodanie wymaganych danych skutkuje zablokowanie czynności, których te dane dotyczyły.

CopywriterExpert zaznacza, że jego bloga i pozostałe serwisy nie zawierają oraz nie dostarczają treści o charakterze bezprawnym. Każda osoba, której dane osobowe zostały przetworzone przez CopywriterExpert, ma możliwość kontrolowania swoich danych, kontaktując się bezpośrednio z CopywriterExpert, pod adresem email: kontakt [at] copywriterexpert.pl

Wymagania techniczne

Skorzystanie z usług i/lub produktów CopywriterExpert staje się możliwe dzięki dostępowi do:

– przeglądarki www

– sieci Internet

– adresu poczty elektronicznej.

Zamawianie bezpłatnych publikacji i newslettera

Zamówienie elektronicznych i bezpłatnych raportów, e-booków, newsletterów i pozostałych publikacji za pomocą witryn CopywriterExpert jest dostępne poprzez podanie w odpowiednim formularzu adresu e-mail. Dzięki temu użytkownik jest automatycznie dodawany do listy mailingowej. Adres e-mail pozwala na poprawne wysłanie czytelnikowi zamówionych publikacji.

Proces zamawiania usług i produktów

Klienci mają możliwość zamówienia usług i produktów oferowanych przez CopywriterExpert poprzez podanie w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Wszystkie obowiązkowe pola są oznaczone.

Prawo do niezapowiedzianych wiadomości

Osoby przekazujące dane osobowe za pomocą serwisów CopywriterExpert wyrażają zgodę na przekazywanie im, przez CopywriterExpert, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. CopywriterExpert uzyskuje więc prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości odnoszących się do jego serwisów, usług i produktów (na przykład promocje, komentarze, życzenia, zmiany, informacje komercyjne).

Wszystkie podmioty odpowiadające za komercyjne mailingi nie mają dostępu do danych kontaktowych osób znajdujących się w listach adresowych CopywriterExpert.

Filtrujemy informacje komercyjne, aby ograniczyć ich objętość, jak i częstotliwość wysyłania.

Reklamacje i rezygnacja z usługi bądź produktu

Każdy użytkownik / czytelnik i klient ma możliwość złożenia reklamacji na każdy produkt i usługę dostarczoną przez CopywriterExpert. W tym celu należy przesłać wiadomość email na adres: kontakt [at] copywriterexpert.pl

Zawsze jest możliwość wypisania się z listy mailingowej po kliknięciu w odpowiedni odnośnik, który znajduje się w każdej wiadomości elektronicznej przesyłanej przez CopywriterExpert.

Partnerzy

Polityka prywatności nie uwzględnia firmy i serwisy, których to dane kontaktowe zostały podane w serwisach należących do CopywriterExpert.

Wyłączenie odpowiedzialności

Głównym celem bloga Blog.CopywriterExpert.pl jest wspieranie społeczeństwa w tematyce Copywritingu, SEO i Pozycjonowania stron www. Mimo, że przedstawiam cenne i praktyczne wskazówki, to nie okazują się one tak samo skuteczne dla wszystkich. Wszystkie porady, które przedstawiam powinny być poddane dokładnej analizie, a następnie wprowadzone w życie.

CopywriterExpert nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Każdy kupujący powinien zachować ostrożność podczas odpowiadania na reklamę oraz wysyłania pieniędzy. Dokładamy starań, aby wszystkie reklamy były wiarygodne, jednak nie odpowiadamy za zachowania reklamodawców. Wszystkie dane adresowe i szczegóły oferty reklamodawców okazują się całkowicie pewne tylko podczas publikacji.

Theme by Anders Norén Przerabiał sam Szymon Owedyk