Chcecie zamówić teksty seo, proste artykuły na blogi bądź inne rodzaje tekstów w bardzo atrakcyjnej cenie? Zależy Wam na tym, aby były one w pełni unikalne, a zarazem dostosowane do Waszych potrzeb? W takim razie skorzystajcie z atrakcyjnej oferty, którą zapewniają Wam serwisy Copywriterskie. Jest ich aktualnie coraz więcej, więc chciałbym Wam polecić szczególnie te, które przetestowałem  i uznałem za najlepsze na rynku.

Jednym z nich okazuje się  serwis GoodContent. To właśnie w nim macie możliwość zamówienia tekstów pozycjonujących, tekstów seo. Dowiedzcie się jednak najpierw, które teksty warto zamawiać w tym serwisie i co on Wam zapewnia?

Które teksty seo i artykuły warto zamawiać?

które teksty warto zamawiać w goodcontent_pl

GoodContent.pl to serwis zrzeszający Copywriterów z całego kraju. Ocenia się, że jest ich kilka tysięcy. Oni odpowiadają za realizację tekstów, które im zlecimy. Jakie więc teksty pozycjonujące warto im powierzyć?

1. Teksty SEO

Są to teksty pozycjonujące, które nawiązują do konkretnej tematyki i posiadają w treści odpowiednie słowa kluczowe. Są średniej jakości, bezbłędne i poprawnie merytorycznie. Stosowane są później do blogów pozycjonujących, które podnoszą pozycję głównej strony www.

2. Teksty katalogowe

Teksty te wykorzystujemy do tworzenia ogłoszeń w popularnych katalogach internetowych. Najczęściej nawiązują one do treści znajdującej się na danej stronie internetowej (na przykład opisują firmę, jej usługi i produkty).

3. Teksty Pressel page czyli Precle

Teksty niskiej jakości, które są tylko bezbłędne i minimalnie nawiązują do konkretnego tematu i słów kluczowych. Ocenia się, że są już nisko oceniane przez wyszukiwarki internetowe, takie jak Google.

4. Proste artykuły na bloga

Artykuły tematyczne dostosowane do czytelników, z uwzględnieniem słów kluczowych i prostych zasad SEO. Stosowane są na blogi prostych stron firmowych i sklepów internetowych.

teksty seo i artykuły na blogi w serwisie GoodContent

Pamiętajcie: Jeśli macie dodatkowa pytania, chętnie pomogę 🙂

Które teksty nie zamawiać w serwisach Copywriterskich?

W serwisie tym pracują mniej i bardziej doświadczeni Copywriterzy. Gdybyśmy więc potrzebowali wysokiej jakości teksty, to o wiele lepiej będzie skorzystać z pomocy wykwalifikowanego Copywritera. Których tekstów nie zamawiać?

1. Opisy produktów

To wysokiej jakości teksty sprzedażowe, które dotyczą pewnych produktów i usług. Muszą być w pełni dostosowane do czytelników, a zarazem uwzględniać wszelkie zasady SEO. Przyczyniają się do pozycjonowania sklepu internetowego, a zarazem utrzymywania dobrych relacji z Klientami.

2. Teksty reklamowe

Teksty pojawiające się w ofercie handlowej, na ulotkach, do email marketingu. Są starannie przygotowywane, aby zachęcały odbiorców do konkretnych działań, na przykład skłoniły do wejścia na stronę lub zakupu pewnego produktu czy usługi.

3. Teksty na strony www

Content Marketing to treść, która znajduje zastosowanie na stronach internetowych. Internauci każdą nową stronę oceniają w przeciągu kilku sekund, co oznacza, że powinna się na niej pojawić najwyższej klasy treść. Pozwalają na to teksty, które są idealnie dopasowane do internautów, wszelkich zasad SEO i technik sprzedażowych.

Jeśli więc szukamy wyższej jakości tekstów, to nie powinniśmy ich szukać w GoodContent i innych serwisach Copywriterskich. O wiele lepiej będzie wtedy postawić na umiejętności 1 doświadczonego Copywritera, który pozwoli Wam uzyskać najlepsze teksty sprzedażowe.

Jak ja zamawiam teksty seo i artykuły?

Jak CopywriterExpert korzysta z GoodContent.pl zapewniając Copywriting i Pozycjonowanie strony www

Mogłoby to wydawać się dziwne, że jako Copywriter współpracuję z innymi Copywriterami. Jednak, gdyby temu dokładnie się przyjrzeć, to dochodzi się do całkowicie innych wniosków. Specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości tekstów.

Natomiast czasami potrzebuje niskiej lub średniej jakości teksty, które przydają mi się do pozycjonowania własnych i klientów stron internetowych. Właśnie wtedy korzystam z pomocy GoodContent.

Jak ostrożnie wybieram Copywriterów?

W GoodContent.pl jest możliwość samodzielnego wybrania pewnych Copywriterów. Mi udaje się znaleźć kilku dzięki zamówieniu krótkich tekstów, a następnie sprawdzeniu ich możliwości. Wyszukuje tych, którzy zaznaczyli, że specjalizują się w konkretnej branży. Oceniam to już po kilku zleconych im tekstach i decyduje się z nimi na dłuższą współpracę bądź na jej zakończenie.

GoodContent od strony Copywritera

GoodContent.pl jak zostać copywriterem - copywriterexpert.pl

Po rejestracji widzicie powyższe okno i dzięki temu dokładnie dowiadujecie się, jak możecie zapoznać się z całą listą ogłoszeń, a następnie podjąć się napisania pewnych tekstów. Następnie przechodzą one akceptację i po zatwierdzeniu środki znajdują się na naszym koncie. Polecenie wypłaty jest możliwe już po uzyskaniu 100 zł.

GoodContent.pl

Pamiętajcie przyszli Copywriterzy: Jeśli macie dodatkowa pytania, chętnie pomogę 🙂

GoodContent od strony Zamawiającego

Artykuły na blogi i teksty seo w serwisie GoodContent

GoodContent jak zostać zleceniodawcą tekstów seo - copywriterexpert, copywriting

Jeśli jeszcze nie korzystacie z Giełdy Copywriterów GoodContent.pl to zapraszam jak najszybciej. Dzięki temu jako zleceniodawcy pozyskacie szybko niskie i średniej jakości teksty. Możliwe, że uda się Wam wyszukać Copywriterów, z którymi będziecie współpracować dłużej.

GoodContent.pl

Pamiętajcie przyszli Zleceniodawcy tekstów: Jeśli macie dodatkowa pytania, chętnie pomogę 🙂

Mieliście już styczność z serwisem GoodContent albo posiadacie pewne pytania? Polecacie Inne serwisy copywriterskie, gdzie warto zamawiać teksty SEO i artykuły na bloga?  Jeśli tak, to zapraszam do pozostawienia komentarza!

Na koniec 🙂

Zachęcam do obserwowania bloga o copywritingu, seo i pozycjonowaniu stron www

Zachęcam do obserwowania bloga. Zapisz się po prawej stronie bloga, a prezenty wyślę Ci na emaila 🙂 Obserwuj także kanał na YT i dołącz do grupy wsparcia na Facebooku! Do usłyszenia!

Podziel się z innymi 🙂