Domena to inaczej nazwa strony internetowej. Dla ułatwienia, to takie przykładowe nazwy, jak: twojastrona.pl, twojanazwadomeny.com.pl, twojastrona.waw.pl, nowanazwadomeny.org. Wiele domen jest już zajętych, dlatego bardzo ważne jest utworzenie unikalnej nazwy domeny, która jest jeszcze wolna, a zarazem pozytywnie wpłynie na nasz biznes i rozwój w sieci. Łatwo i szybko sprawdzimy dostępność domen w wyszukiwarce dostępnej na stronach wielu firm zapewniających nam możliwość zamówienia na tanie domeny. Przyjrzyjmy się jednej z nich, która jest godna zaufania i co najważniejsze, sprawdzona.

Tanie domeny i darmowe domeny

Hekko to polska firma wysilająca się na Pomorzu, która cieszy się coraz większym zaufaniem klientów od wielu lat. Sam posiadam w niej wiele hostingów, dzięki którym nie musiałem ponosić żadnych kosztów za zakup domeny. Jeśli więc do swojej domeny zakupisz usługę hostingu, to za domenę na 1 rok płacisz 0 zł czyli nic. Gdybyśmy chcieli tylko zarejestrować domenę w hekko, to koszty są również najmniejsze, biorąc pod uwagę całą konkurencję. Bez hostingu zapłacimy jedynie od około 5 do 15 zł.

Obsługa Hekko jest godna polecenia, ponieważ odpowiada szybko i sprawnie. Jeśli zamówicie usługę późnym wieczorem bądź inną ciekawą porą to dodatkowo możecie natrafić na promocję wynoszącą od -10 do -20%.

Kliknijcie poniżej na zdjęcie i zamówcie domenę!

tanie i najlepsze domeny hekko, tanie domeny, darmowe domeny

Po roku koszt odnowienia za tanie domeny w Hekko również jest bardzo niski, ponieważ wynosi:

  • dla domen z końcówką .pl – 72,57 zł z Vat
  • dla domen funkcjonalnych .com.pl, .net.pl, .org.pl – 61,44 zł
  • dla domen regionalnych np. .waw.pl – 20,91 zł
Dajcie mi znać, jeśli:
  1. Potrzebujecie pomocy z zamówieniem domeny w Hekko.
  2. Macie pewne pytania dotyczące domen bądź innych usług w Hekko.
  3. Poszukujecie specjalisty od namingu domeny, który utworzy najlepszą nazwę Waszej strony.

Podziękowania: Wypełniając formularz zakupu domeny w Hekko zapiszcie polecającego „CopywriterExpert„. Będzie mi bardzo miło 🙂

Naming czyli jak utworzyć idealną nazwę domeny?

tanie domeny, najtańsze domeny, darmowe domeny, tanie domeny pl, tanie domeny regionalne

Jeśli szukamy specjalisty od Namingu – wyszukiwania najlepszych nazw domeny, dopasowanej do tematyki strony, oczekiwań klienta i odbiorców, to na pewno lepiej na tym wychodzimy. Takie usługi wykonuje dla nas Copywriter, który posiada w tym kierunku pewne kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. Dopiero takiej osobie warto powierzyć to zadanie.

Mamy pewność, że doświadczony Copywriter utworzy dla nas nazwę strony www, która będzie godna zapamiętania przez klientów i dodatkowo wpłynie na rozwój naszej działalności.

Na koniec 🙂

Zachęcam do obserwowania bloga o copywritingu, seo i pozycjonowaniu stron www

Zachęcam do obserwowania bloga. Zapisz się po prawej stronie bloga, a prezenty wyślę Ci na emaila 🙂 Obserwuj także kanał na YT i dołącz do grupy wsparcia na Facebooku! Do usłyszenia!

Podziel się z innymi 🙂