GetResponse to polski produkt stosowany do nowoczesnego email marketingu oraz tworzenia wyjątkowych stron Landing Page. Został przygotowany zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Aplikacja cechuje się prostym interfejsem, dzięki czemu opanowanie jej wszystkich funkcji zajmie Wam kilkanaście minut. Dzięki temu GetResponse zwie się jako „najlepsze narzędzie do email marketingu i newslettera”. Dlaczego?

Dzięki niej już setkom tysięcy użytkowników udaje się wysyłać swoje newslettery szybko i skutecznie, a zarazem dobrze zarządzać bazą mailingową. Przez pierwszy miesiąc korzystacie z GetResponse za Darmo. Po tym czasie możecie już przekonać się, że to wspaniałe narzędzia do email marketingu.

Dlaczego warto używać narzędzi do email marketingu?

automatyzacja wiadomości email czyli zalety najlepszego programu do email marketingu i newslettera GetResponse

GetResponse to jedna z wielu aplikacji umożliwiająca wysyłanie newslettera i pozwalająca na utrzymywanie odpowiednich relacji z klientami lub czytelnikami. Okazuje się pomocna zarówno dla właścicieli sklepów internetowych, jak i stron firmowych czy bloga.

Odpowiednia automatyzacja email marketingu poprzez takie nowoczesne autorespondery pozwala na zminimalizowanie czasu poświęcanego na reklamę do minimum. A zarazem gwarantuje wydajne wysyłanie emaili oraz sprawne zarządzanie bazą wszystkich kontaktów.

GetResponse = najlepsze narzędzie do email marketingu

Getresponse to aplikacja i narzędzie nr 1 na rynku do wysyłki wiadomości email, email marketingu i newslettera

Aplikacja ta okazuje się najlepsza i dzięki temu jest tak popularna. To sprawia, że pojawia się tak wiele filmów i kursów zwracających uwagę na zalety GetResponse. Już wielu użytkowników się o tym przekonało i stara się tym podzielić również z innymi. Dzięki niej od pewnego czasu jest również możliwość tworzenia stron Landing Page, na które trafiają czytelnicy wiadomości emaili, potencjalni bądź stali klienci.

Największe zalety GetResponse:

 • intuicyjny interfejs i prosta obsługa
 • wsparcie przez czat 24 godzinę przez 7 dni w tygodniu
 • ponad 5000 tysięcy szablonów emaili
 • szeroki poziom automatyzacji
 • prosta konfiguracja
 • możliwość wysyłki emaili dostosowanych do lokalnego czasu odbiorców

Wady GetResponse:

 • Brak

Nie zauważyłem wad, które negatywnie wpływałyby na pracę programu. Dlatego polecam go wszystkim, których interesuje tani, funkcjonalny, a zarazem zaawansowany program do wysyłki newslettera i email marketingu.

GetResponse logo aplikacja do wysyłania wiadomości email, narzędzie do email marketingu, program do newslettera

Pamiętajcie: Chcecie otrzymacie Darmowy miesiąc i 100 zł na początek?  Rejestrujcie się do GetResponse klikając w zdjęcie powyżej bądź Tutaj. Dzięki temu dziękujecie mi za cenną wskazówkę, czyli za cały artykuł, który dla Was przygotowałem.           ps. Z góry i ja Wam dziękuję 🙂

Pierwsze kroki w GetResponse

Poradnik do pobrania za Darmo!

Jak wypadają pozostałe programy do email marketingu i newslettera

Na rynku występują również pozostałe narzędzia do wysyłki wiadomości email, newslettera i budowania listy mailingowej. Warto przekonać się, jakie posiadają wady i dlaczego pod tym względem wypadają gorzej od aplikacji GetResponse.

MailChimp:

mailchimp

 • brak możliwości zastosowania marketingu partnerskiego
 • brak możliwości wysyłania wiadomości związanych z pracą w domu i zarabianiem przez internet
 • brak darmowej wersji oprogramowania dla początkujących
 • mało intuicyjny
Aweber:

aweber - najlepsze narzędzie do email marketingu i newslettera

 • słabo rozbudowana funkcjonalność systemu
 • droższe plany cenowe uzależnione od ilości subskrybentów
Madmini:

madmini

 • ograniczenie korzystania tylko z 1 konta
 • tylko 1 szablon email
 • zakazane wysyłanie pewnych treści
Freshmail:

freshmail

 • dość skomplikowane tworzenie nowego emaila
 • nie ma możliwości grupowania projektów

Najlepsze narzędzie do email marketingu = GetResponse

Oczywiście każdy z tych 4 pozostałych narzędzi do email marketingu (freshmail, madmini, mailchimp, aweber) posiadają również swoje zalety, mniejsze i większe. Ale już na podstawie ich najważniejszych wad udowodniłem Wam, że aplikacja i program do email marketingu i newslettera GetResponse nie ma sobie równych. Zachęcam więc do jej przetestowania przez pierwszy miesiąc za Darmo.

najlepsze narzędzie do email marketingu, GetResponse logo aplikacja do wysyłania wiadomości email, narzędzie do email marketingu, program do newslettera

Pamiętajcie: Chcecie otrzymacie Darmowy miesiąc i 100 zł na początek? Rejestrujcie się do GetResponse klikając w zdjęcie powyżej bądź Tutaj. Dzięki temu dziękujecie mi za cenną wskazówkę, czyli cały artykuł, który dla Was przygotowałem.

Jeszcze darmowe narzędzie do email marketingu – MailerLite

Jeśli jednak interesuje Was w pełni darmowy program do wysyłki emaili to polecam Mailer Lite. Pozwala na uzyskanie do 1000 subskrybentów za darmo. Program prosty do obsługi, działa niezawodnie. Na temat tego narzędzia przygotuję specjalny poradnik „Jak korzystać z MailerLite„. Ten program to szczególnie idealne rozwiązanie dla początkujących bloggerów oraz dla firm, które posiadają ograniczone grono stałych klientów 🙂

Na koniec 🙂

Zachęcam do obserwowania bloga o copywritingu, seo i pozycjonowaniu stron www

Zachęcam do obserwowania bloga. Zapisz się po prawej stronie bloga, a prezenty wyślę Ci na emaila 🙂 Obserwuj także kanał na YT i dołącz do grupy wsparcia na Facebooku! Do usłyszenia!

Podziel się z innymi 🙂