Blog o Rozwoju osobistym, Copywritingu i Pozycjonowaniu

Wyjaśniam, jak prosto i skutecznie rozwijać się, pozycjonować strony www oraz zwiększać swoje dochody. Bądźcie ze mną na bieżąco a rozwój osobisty gwarantowany!

Copywriting

Praca Copywritera czyli najlepsi Copywriterzy w Polsce i za granicą

najlepsi-copywriterzy-copywriter-copywriting-blog

Ocenia się, że praca wykonywana z pasji przynosi o wiele lepsze rezultaty, ponieważ jesteśmy w nią bardzo zaangażowani. I dodatkowo zapewnia nam wiele radości. Odgrywa to szczególne znaczenie w pracy Copywritera, dla którego pisanie to czysta poezja i przyjemność. Gdyby tak nie było to już po pewnym czasie pojawiłoby się zmęczenie i rosnąca niechęć do pracy. I koniec końców „niedoszły copywriter” zacząłby szukać innego zajęcia. Dlatego powinni zainteresować nas najlepsi Copywriterzy, na których moglibyśmy się wzorować, przynajmniej na początku.

Copywriterem zostaje więc ten, kto posiada nieskończenie wiele pomysłów, co oznacza, że kreatywność jest jak najbardziej wskazana. Takie zdolności posiadają często osoby po szkołach wyższych z zakresu reklamy i marketingu; chociaż spotyka się także Copywriterów ze średnim, a nawet podstawowym wykształceniem, których karierę można aktualnie podziwiać. O swojej historii opowiem na samym końcu 🙂

Spis treści:
 1. Najlepsi Copywriterzy czyli Guru Copywritingu
 2. Praca Copywritera Joe Vitale
 3. Najlepsi Copywriterzy wg mnie

copywritera, jak pracuje copywriter, kurs copywritingu

Najlepsi Copywriterzy czyli Guru Copywritingu

Do guru Copywritingu na pewno zalicza się Dariusz Puzyrkiewicz, który przekazuje swoje wieloletnie doświadczenie w postaci przeróżnych szkoleń. Kilka z nich przedstawia w serwisie Youtube. Już jego newsettler zapewnia nam ciekawe spojrzenie na Copywriting, jak i pisanie skutecznych Opisów produktów. Codzienny email od niego jest naprawdę cenny, ponieważ pozwala spoglądać na tę pracę z całkowicie innej perspektywy.

Ciekawe szkolenie zapewniają nam również Copywriterzy Piotr Michalak i Jakub Woźniak poprzez książkę „Sztuka pisania perswazyjnych tekstów”. Wiele lat spędzili na pisaniu tekstów i dzięki temu chętnie podzielili się wspólnymi spostrzeżeniami. Poniżej jeden z filmików, którzy stworzyli. Ciekawie pokazuje on, jak każdy z nas może zmienić swoje myślenie i dzięki temu poprawić jakość życia.

Aktualnie to spece od przygotowywania skutecznych strategii rozwoju dla każdego rodzaju biznesu. W tym zakresie prowadzą wiele szkoleń, na które przybywa od kilkunastu do kilkudziesięciu osób. Często uczestnikami są osoby, które spotkały się z wypaleniem zawodowym, myślą o pewnej zmianie w swoim życiu i potrzebują odpowiednich wskazówek.

Na samym końcu chciałem wspomnieć o sobie, ponieważ jako Copywriter wysilam się od blisko 10 lat. Jak zaczęła się moja przygoda? Na wstępie powiem, że zaczynałem od długich wypracować na języku polskim, a aktualnie prowadzę własną firmę, piszę książkę i planuję kurs online. Dowiesz się o mnie więcej w poniższym artykule w :

Copywriter jak zacząć pracować?

 

Praca Copywritera Joe Vitale

Natomiast znanym i cenionym przykładem zagranicznego Copywritera i multimilionera jest Joe Vitale, który wydał książki „Sekret, Klucz do sekretu i Prawo przyciągania w działaniu„. Poza pisaniem wyjeżdża on również na szkolenia, podczas których przekazuje swoją wiedzę. W Polsce również zagościł, pierwszy raz w 2006 roku. Drugim razem pojawił się w roku 2009, kiedy to wspomniał, że „potraktowaliśmy go jak dawno zaginionego króla Polski”.

Również na Youtube uda się Wam bliżej poznać tego guru od Biznesu, wpisując hasło: „Joe Vitale” bądź „Joe Vitale PL” – jeśli interesują Was filmiki z tłumaczeniami. Poniżej jeden z nich 😉

Napisał już kilkanaście książek i przeprowadził tysiące szkoleń. A jak poznamy jego historię bliżej, to dowiadujemy się, że zaczął jako bezdomny, pozbawiony jakichkolwiek pieniędzy. Natomiast w odpowiednim momencie wziął się w garść i dzięki temu odniósł taki sukces. Jego materiały są cenne, ponieważ pozwalają rozwijać pozytywne myślenie, a jest ono potrzebne w każdej dziedzinie życia, również podczas prowadzenia biznesu.

Historia życia tych Copywriterów pokazuje nam, jak ważna jest przyjemność z pisania, a zarazem ciągłość doskonalenia własnej osoby.

Najlepsi Copywriterzy wg mnie

copywriterzy-szymon-owedyk-copywriter-cennik-zapewnia-copywriting-uslugi-seo-i-pozycjonowanie-stron-www

Powyżej pojawili się najlepsi Copywriterzy wg mojej oceny, na których opieram się od wielu lat. Dzięki temu udaje mi się obsługiwać klientów na jak najwyższym poziomie. Z miłą przyjemnością rozpocznę współpracę również z Wami 🙂

Moglibyście zastanawiać się, czemu poleciłem w ten sposób innych polskich Copywriterów, zamiast skupić się tylko na sobie. Wobec swoich klientów i czytelników staram się być uczciwy i tak jest również w tym przypadku.

Jeśli chcesz rozwinąć się w Copywritingu, to polecam nawet kursy D. Puzyrkiewicza, których koszt czasami przyprawia klientów o drżenie, ale naprawdę warto. Natomiast ja za Darmo zapewnię Ci wysokiej jakości szkolenie pod względem Copywritingu, SEO i Pozycjonowania.

zaufanie-zapewnia-copywriter-pl-copywriting-blog-cennik-copywritera-copywriter-cena-copywriting-cena

Copywriting blog - Test na Copywritera, Copywritera Seo, Copy writera, CopyrighteraKsiążki o Copywritingu i Pozycjonowaniu godne polecenia:

 • Biblia Copywritingu D. Puzyrkiewicza (koszt około 30 zł na allegro)
 • Już niedługo moja książka (w roku 2018) 🙂

 

Na koniec 🙂

Zachęcam do obserwowania bloga o copywritingu, seo i pozycjonowaniu stron www

Zachęcam do obserwowania bloga. Zapisz się po prawej stronie bloga, a prezenty wyślę Ci na emaila 🙂 Obserwuj także kanał na YT i dołącz do grupy wsparcia na Facebooku! Do usłyszenia!

Podziel się z innymi 🙂

22 Comments

 1. A jaka jest według Ciebie kluczowa cecha, jaką powinien posiadać dobry copywriter?

  • Uważam, że dobry copywriter powinien posiadać 2 kluczowe cechy. Pierwsza z nich to „pokora”, a druga „wytrwałość”. Ta pierwsza pomaga dalej się uczyć, rozwijać i oczywiście przyznawać do swoich błędów. Zachęca również do tego, aby szukać pewnych inspiracji, swoich mistrzów i przynajmniej na początku wiele się od nich uczyć. Natomiast wytrwałość to cecha, która w pracy Copywritera również jest istotna. Czasami po prostu wolelibyśmy przestać pisać. Zdarzają się gorsze dni i momenty. Ale wytrwałość pozwala patrzeć z szerszej perspektywy i nie poddawać się mimo wszystko. Mi te cechy szczególnie pomagają pracować jako Copywriter już od około 10 lat.

   A Ty jak myślisz, które cechy są równie ważne? 🙂

 2. Powiedz, jak Ty doszedłeś do bycia wszechstronnym i samowystarczalnym copym? Szkolenia, studia,pasja?

  • Tylko od drugiej strony – pasja, szkolenia i coraz lepsze wyniki. Wyznaczanie sobie nowych celów i ich realizacja. To wszystko było źródłem energii do dalszego działania 🙂 No i oczywiście praca nad cierpliwością, wytrwałością, a czasami walka ze zniechęceniem (ale szybko mi przechodziła).

   • Dorota

    Witam
    Czy mogłbyś podać strony dobrych kursów online które pomogą początkującym copywriter wejść w tą branżę i będą naprawdę pomocne.

    • W kwestii kursów online o Copywritingu, to na pewno tutaj polecam te Agnieszki Skupieńskiej o tym jak zostać Freelancerem. W kwestii Copywritingu to na pewno warto przeczytać kilka książek, jak „Biblia Copywritingu” czy „Jak pisać żeby ludzie czytali (i kupowali)”. Ja przymierzam się za jakiś czas wystartować z takim kursem 🙂

 3. Warto miec swoich mistrzów:)

 4. ,,Odgrywa to szczególne znaczenie w pracy Copywritera, dla którego pisanie to czysta poezja i przyjemność. ” Poezja copywriterska 🙂
  Lista książek interesująca.

 5. Od pewnego czasu interesuję się tą tematyką – póki co jednak staram się jak najwięcej nauczyć, zanim zacznę działać 😉

 6. Bardzo fajny i cenny dla mnie post. Sama staram się codziennie szlifować swój copywriterski warsztat, więc takie inspirację są bardzo potrzebne:)

 7. Szczerze mówiąc nie przyszło mi do głowy, że istnieje Guru Copywritingu…:)

  • A jednak 🙂 Chyba od wszystkiego się znajdą. I jeśli można się od nich czegoś nauczyć, to przynajmniej na początku warto się na nich wzorować, inspirować i zachęcać do dalszej pracy 🙂

 8. Waldemar Pać

  Gdy słyszę takie teksty: „Masz dar do pisania tekstów które czyta się z przyjemnością” to dobra podstawa aby spróbować swoich sil w copywritingu?

 9. Bardzo dobry wpis, również dla tych, którzy zastanawiają się nad tą profesją.
  Praca z pasji to jest to!

 10. Każdy ma jakiś swoich idoli i jak najbardziej powinno się nimi dzielić 🙂

Leave a Reply

Theme by Anders Norén