Blog CopywriterExpert o SEO i Pozycjonowaniu stron www

Copywriting, Content Marketing, SEO, SEM i Pozycjonowanie stron internetowych w jednym miejscu.

Pozycjonowanie

Katalogi stron z wysokim Page Rank – Lista 67 katalogów

katalogi stron z wysokim page rank lista

Katalogi internetowe to zbiór różnorodnych stron www, które są uporządkowane pod względem tematycznym. Korzystne pod względem seo i pozycjonowania okazują się katalogi moderowane, co oznacza, że są dokładnie sprawdzane przez moderatora. Dbają o to, aby każdy wpis do katalogu okazał się w pełni unikalny, zawierał odpowiednią ilość odnośników i słów kluczowych. Tak uporządkowane katalogi stron z wysokim page rank są pozytywnie odebrane przez wyszukiwarki internetowe, w tym także Google.

Dopiero wpis w takich katalogach internetowych, darmowych i płatnych, przyczynia się do poprawienia pozycji naszej strony internetowej. Najczęściej mamy możliwość ustawienia wpisu do 3 kategorii, które pasują tematycznie do tematyki naszej strony.

Liczą się te katalogi internetowe, które:

– istnieją wiele lat w sieci
– są uporządkowane
– są to katalogi moderowane
– do katalogów prowadzą wysokiej jakości linki
– wygląd katalogów jest interesujący, a treść na nim unikalna
– wszystkie wpisy w katalogu mają unikalne i moderowane wpisy
– nie zawierają stron niezgodnych z prawem

Właśnie te warunki spełniają poniższe katalogi stron z wysokim Page Rank, więc korzystajcie, a jeśli macie jeszcze inne propozycje, to dajcie znać w komentarzach 🙂

Lista Katalogów internetowych TOP

Lista najlepszych katalogów, katalogi internetowe top 50, katalogi stron z wysokim page rank

Specjalnie dla Was przygotowałem listę sprawdzonych i moderowanych katalogów internetowych, w których warto pokusić się o wpis dotyczący naszej strony www (firmowej, sklepu internetowego i inne). Zapraszam do skorzystania, ponieważ posiadają wysoki Page Rank (oczywiście Google już nie bierze tego wskaźnika pod uwagę, ale ten wskaźnik dodatkowo oznacza, że katalog internetowy jest wysokiej jakości i uzyskanie w nim wpisu to gwarancja White seo, czyli skutecznego pozycjonowanie stron www).

Pozostawiając wpis w takim katalogu nie musimy się obawiać, że Google oceni go negatywnie. A mogłoby tak być, gdybyśmy decydowali się na mało znane katalogi, które nie są moderowane i dodatkowo negatywnie wpływają na pozycjonowanie.

Katalogi stron z wysokim Page Rank 5 i 6:

1. europages.pl

2. gwiazdor.pl

3. kataloog.info

4. katalogseo.net.pl

5. katalog.onet.pl

6. teleadreson.pl

7. wizytowka.pl

Katalogi stron z Page Rank 3 i 4

8. dodaj.info

9. googi.pl

10. jaclaw.info

11. kafito.pl

12. katalok.pl

13. katalogbai.pl

14. katalogseo24.pl

15. katalogseo.com

16. katalog.e-rafael.pl

17. katalog.di.com.pl

18. katalog.inforam.pl

19. katalog.oqq.pl

20. katalog.on-line24h.pl

21. katalog-stron.com.pl

22. katalog.stronwww.eu

23. katalog.web-news.eu

24. katalogstron-zdrowie.pl

25. linkman.pl

26. linkmania.pl

27. linksor.com

28. mblink.eu

29. motokatalog.v10.pl

30. nfirmy.pl

31. oferteo.pl

32. polskie-firmy.net

33. prosty-katalog.pl

34. rozglaszam.pl

35. se-site.pl

36. teraz-seokatalog.pl

37. wpolsce24.pl

38. zarobkowy.info page rank

39. 306.pl

Katalogi stron z Page Rank 2:

40. bazafirm.org

41. catalog-web.pl

42. dobre-strony.net

43. eurocity.pl

44. ebaza.com.pl

45. ebills.pl

46. grubas.eu

47. hoge.pl

48. internetowesklepy.pl

49. katalogiseo.eu

50. katalog-jarmi.pl

51. katalogfirm.tobiznes.pl

52. kociraj.pl

53. dobre-strony.net

54. kaap.pl

55. multikod.org

56. mitmi.pl

57. nglobal.pl

58. o-katalog.pl

59. o-reklamuj.pl

60. pl.boostdirectory.net

61. racer.com.pl

62. rejestrujstrone.eu

63. szukarka.net

64. seopark.pl

65. sensible.pl

66. zord.org.pl

67. zord.info.pl

Katalogowanie a Copywriting

copywriter seo copywriter portfolio, copywriter freelancer

Nie zawsze dysponujemy odpowiednimi kwalifikacjami bądź czasem, aby stworzyć wszystkie opisy na katalogi stron z wysokim page rank. A należy zadbać o to, aby każdy z nich okazał się unikalny i dostosowany do zasad SEO.

Dodatkowo wpisy do wartościowych katalogów są wykonywane samodzielne. Niektórzy posługują się tekstami synonimizowanymi, ale o wiele lepszym wyjściem jest stworzenie każdego wpisu od podstaw – wtedy jego unikalność jest o wiele wyższa. Możemy zająć się tym osobiście bądź zatrudnić pewnych specjalistów, do których zalicza się Copywriter Seo. Pewnych z nich zapewnia Wam serwis Oferia.pl, a innych odnajdziecie również na portalu OLX czy Allegro.

Dzięki temu siła pozycjonowania takiego wpisu jest o wiele wyższa. Jeśli więc nie mamy możliwości samodzielnego przygotowania takich wpisów, to warto je zlecić Copywriterowi.

26 Comments

 1. Temat dla mnie całkiem obcy, ale chyba to źle, skoro bloguję i zajmuję się dziennikarstwem. Jednak mnie bardziej pociąga skupienie się na słowie, pisaniu, a te wszystkie internetowe i informatyczne zawiłości to dla mnie…. no właśnie, zawiłości.

  • Czasami warto się otwierać na takie zawiłości, jeśli mają przyczynić się do rozwinięcia naszego e-biznesu, a blogowanie można do niego zaliczyć. Inne rozwiązanie to po prostu zlecić to komuś, a samemu zająć się po prostu pisaniem 🙂

 2. spora lista. nigdy nie interesowałam się specjalnie katalogami. chociaż przez miesiąc miałam staż w jednym z wymienionych przez Ciebie w pierwszej piątce. trochę wydaje mi się, że to już przeżytek. chociaż oczywiście mogę się mylić 😉

  • Przeżyte, nie. Tak, jak pisałem, są katalogi internetowe, gdzie warto pokusić się o wpis prowadzący do naszej strony. Tylko takie jakościowe katalogi wpływają na pozycjonowanie, a pozostałe nie mają żadnego wpływu bądź dodatkowo negatywnie wpływają na naszą pozycję w Google.

 3. Osobiście całkowicie odradzam katalogi stron. Poza dosłownie kilkoma, reszta moim zdaniem bardziej szkodzi niż pomaga.

  • Hmm, a masz doświadczenie w stałym pozycjonowaniu? Bo Ci, co mają, to wiedzą, że wartościowe katalogi = wartościowy link i google ceni sobie unikalny wpis, który prowadzi do naszej strony 🙂 Pozdrawiam.

 4. Jak na jeden post to całkiem niezła jest ta Twoja baza.

  • Dziękuję, ta baza będzie się powiększać, więc jeśli również ktoś ma coś do zaproponowania, to wystarczy dać znać w komentarzu 🙂

 5. Łohoho no niezła liczba 😉 Przyda się.

  • Proszę korzystać do woli, a jeśli jakiś katalog polecacie, to dajcie znać w komentarzu, sprawdzę i jeśli będzie ok, to dodam 🙂

 6. łohoho dużo tego, nawet nie wiedziałam o ich istnieniu. Może kiedyś mi się ta baza przyda więc zapisuje sobie Twój post 😉

 7. dzięki za przydatny wpis – do tej pory nie bardzo ogarniałam, o co chodzi z tym katalogowaniem (a pracuję jako copywriter, wstyd!), teraz nieco się rozjaśniło 🙂

 8. Ciekawie i szeroko poruszony temat. Dzięki za szeroką bazę katalogów. 😉

 9. Przydatny wpis!

 10. Dominik

  Super baza 😀 Dzięki za zebranie wszystkiego w jednym miejscu 🙂

  • Cieszę się, że pomogłem. Zawsze można tą bazę poszerzyć, więc jeśli masz coś w zanadrzu to daj znać 🙂

 11. Dzięki za ten wpis, bardzo przydatny 🙂

  • To ja dziękuję za odwiedziny i zapraszam na nowe artykuły z tematyki seo i pozycjonowania, które już niedługo będą się pojawiać 🙂

 12. Bardzo przydatny wpis. W końcu jest wszystko w jednym miejscu. Postaram się po południu odwiedzić cześć linków, które tu przedstawiłeś. :))
  Pozdrawiam serdecznie!

  • Dziękuję bardzo, powodzenia w linkowaniu 🙂 Wiele wpisów płatnych, ale wartościowe i to liczy się przede wszystkim 🙂

 13. ask-seo

  A jakim sposobem mierzysz PR katalogu? Skoro Google ten wskaźnik wyzerował?

Comments are Closed

Theme by Anders Norén