Poszukujecie programu bądź aplikacji, która ułatwi Wam zarządzanie wszystkimi zadaniami, projektami, pomoże w pełni zorganizować swoje życie osobiste i zawodowe? W takim razie poznajcie program NOZBE, który jest dostępny w wersji bezpłatnej i płatnej. Przez pierwsze 30 dni korzystacie z wersji rozszerzonej za darmo. Dalsza korzystanie z wersji płatnej wynosi 24 zł za 1 miesiąc – więc musicie przyznać, że funkcjonalność programu jest tego w pełni warta.

Moje spostrzeżenia o Nozbe

moja opinia o nozbe - program do zarządzania projektami i zadaniami

Korzystam z programu na bieżąco podczas prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Ułatwia mi realizację wielu projektów służbowych i zapanować nad wszystkimi zadaniami. Dodatkowo używam go, aby zaplanować i realizować wszystkie sprawy osobiste i rodzinne, te mniejszej i większej wagi.

Nozbe uważam za jeden z najlepszych programów do planowania i realizacji swoich projektów, planów i zadań.

Oto Link: Zarejestrujcie się do NOZBE już dziś! 

Pamiętajcie: Rejestrując się z mojego linku dziękujecie mi za pomoc i otrzymujecie miesiąc Nozbe za darmo! ps. jeśli macie pewne pytania, chętnie pomogę!

Jak zacząłem korzystać z Nozbe?

W pierwszej kolejności utworzyłem bieżące projekty, z których muszę się wywiązać. Rozpisałem je na poszczególne zadania. Każdy projekt oznaczyłem innym kolorem i dzięki temu widzę, które z nich dotyczą mojej firmy, a które są osobiste. W każdym projekcie i zadaniu dokładnie określiłem datę realizacji i kategorię.

Do pewnych projektów udaje mi się włączać pewnych partnerów i współpracowników, którym wyznaczam zadania do realizacji i mam możliwość ich kontrolowania.

Później do Nozbe dołączyłem cenne materiały, emaile, notatki i linki. Oczywiście zostały one dołączone do konkretnych zadań, dzięki czemu ich realizacja jest o wiele łatwiejsza.

Najważniejsze zadania i projekty oznaczam priorytetem, więc znajduje się w pierwszej widocznej zakładce po otwarciu Nozbe.

Każdego dnia korzystam z Nozbe przez maksymalnie 15 minut. Ale nie uznaję tego za stracony czas. Umożliwia mi to przygotowanie pracy na kolejny dzień i cały tydzień.

Pomocne jest otworzenie programu podczas pracy przed komputerem, ponieważ pozwoli pilnować się planu i realizować kolejne wyznaczone zadania. Nozbe to program, z którego udaje mi się korzystać również ze Smartfona. Udało się go łatwo zsynchronizować Dropboxem, Dyskiem Google, kalendarzem Google, Evernote i innymi programami.

NOZBE – Bądźmy bardziej zorganizowani i produktywni:

Uzyskajcie 3 DARMOWE MIESIĄCE decydując się na zakup rocznego planu NOZBE

gwarantowana satysfakcja za program Nozbe do zarządzania zadaniami i projektami

Jak to się dzieje, że płacicie tylko za 9 miesięcy, a otrzymujesz plan NOZBE na cały rok? Po pierwsze rejestrując się z poniższego linku otrzymujecie miesiąc gratis. Po drugie zakupując roczną subskrypcję otrzymujecie 20% promocję = 2 miesiące za darmo. Dzięki temu otrzymujecie 3 Miesiące Gratis!

Jeśli nie jesteście pewni, zdecydujcie się na samą rejestrację, a przez pierwszy miesiąc ocenicie, jak bardzo cenny jest dla nas program NOZBE. Wystarczy zarejestrować się z poniższego linku, a 1 miesiąc w wersji rozszerzonej macie za darmo. Dzięki temu podziękujecie mi za ten ciekawy i pomocny wpis 🙂

Oto Link: Zarejestrujcie się do NOZBE już dziś! 

Pamiętajcie: Rejestrując się z mojego linku dziękujecie mi za pomoc i otrzymujecie miesiąc Nozbe za darmo! ps. jeśli macie pewne pytania, chętnie pomogę!

Nozbe – Krótki poradnik dla początkujących

Nozbe to wspaniałe narzędzie do planowania, które pozwala nam uporządkować życie, a zarazem rozwijać się pod względem zawodowym! Zdecydujcie się na jego wykorzystanie, a sami przekonacie się o tym, jak wiele dzięki niemu zyskacie każdego dnia.

Życzę Wam powodzenia w stawaniu się bardziej zorganizowanym i produktywnym 🙂