Blog o Copywritingu, SEO i Pozycjonowaniu stron www

Wyjaśniam, jak skutecznie pozycjonować stronę www w Google. Bądźcie ze mną na bieżąco z wiedzą SEO i zwiększajcie swoje dochody!

Copywriting

Najlepsi Copywriterzy w Polsce i za granicą

najlepsi-copywriterzy-copywriter-copywriting-blog

Ocenia się, że praca wykonywana z pasji przynosi o wiele lepsze rezultaty, ponieważ jesteśmy w nią bardzo zaangażowani. I dodatkowo zapewnia nam wiele radości. Odgrywa to szczególne znaczenie w pracy Copywritera, dla którego pisanie to czysta poezja i przyjemność. Gdyby tak nie było to już po pewnym czasie pojawiłoby się zmęczenie i rosnąca niechęć do pracy. I koniec końców „niedoszły copywriter” zacząłby szukać innego zajęcia. Dlatego powinni zainteresować nas najlepsi Copywriterzy, na których moglibyśmy się wzorować, przynajmniej na początku.

Copywriterem zostaje więc ten, kto posiada nieskończenie wiele pomysłów, co oznacza, że kreatywność jest jak najbardziej wskazana. Takie zdolności posiadają często osoby po szkołach wyższych z zakresu reklamy i marketingu; chociaż spotyka się Copywriterów ze średnim, a nawet podstawowym wykształceniem, których karierę można aktualnie podziwiać.

najlepsi copywriterzy, Copywriting blog, copywritera, copy writer, copyrighter

Najlepsi Copywriterzy czyli Guru Copywritingu

Do guru Copywritingu na pewno zalicza się Dariusz Puzyrkiewicz, który przekazuje swoje wieloletnie doświadczenie w postaci przeróżnych szkoleń. Kilka z nich przedstawia w serwisie Youtube. Już jego newsettler zapewnia nam ciekawe spojrzenie na Copywriting blog, jak i Pisanie skutecznych Opisów produktów. Codzienny email od niego jest naprawdę cenny, ponieważ pozwala spoglądać na tę pracę z całkowicie innej perspektywy.

Ciekawe szkolenie zapewniają nam również Copywriterzy Piotr Michalak i Jakub Woźniak poprzez książkę „Sztuka pisania perswazyjnych tekstów”. Wiele lat spędzili na pisaniu tekstów i dzięki temu chętnie podzielili się wspólnymi spostrzeżeniami. Poniżej jeden z filmików, którzy stworzyli. Ciekawie pokazuje on, jak każdy z nas może zmienić swoje myślenie i dzięki temu poprawić jakość życia.

Aktualnie to spece od przygotowywania skutecznych strategii rozwoju dla każdego rodzaju biznesu. W tym zakresie prowadzą wiele szkoleń, na które przybywa od kilkunastu do kilkudziesięciu osób. Często uczestnikami są osoby, które spotkały się z wypaleniem zawodowym, myślą o pewnej zmianie w swoim życiu i potrzebują odpowiednich wskazówek.

Natomiast znanym i cenionym przykładem zagranicznego Copywritera i multimilionera jest Joe Vitale, który wydał książki „Sekret, Klucz do sekretu i Prawo przyciągania w działaniu„. Poza pisaniem wyjeżdża on również na szkolenia, podczas których przekazuje swoją wiedzę. W Polsce również zagościł, pierwszy raz w 2006 roku. Drugim razem pojawił się w roku 2009, kiedy to wspomniał, że „potraktowaliśmy go jak dawno zaginionego króla Polski”.

Również na Youtube uda się Wam bliżej poznać tego guru od Biznesu, wpisując hasło: „Joe Vitale” bądź „Joe Vitale PL” – jeśli interesują Was filmiki z tłumaczeniami. Poniżej jeden z nich 😉

Napisał już kilkanaście książek i przeprowadził tysiące szkoleń. A jak poznamy jego historię bliżej, to dowiadujemy się, że zaczął jako bezdomny, pozbawiony jakichkolwiek pieniędzy. Natomiast w odpowiednim momencie wziął się w garść i dzięki temu odniósł taki sukces. Jego materiały są cenne, ponieważ pozwalają rozwijać pozytywne myślenie, a jest ono potrzebne w każdej dziedzinie życia, również podczas prowadzenia biznesu.

Historia życia tych Copywriterów pokazuje nam, jak ważna jest przyjemność z pisania, a zarazem ciągłość doskonalenia własnej osoby.

Najlepsi Copywriterzy wg Szymona Owedyka

copywriterzy-szymon-owedyk-copywriter-cennik-zapewnia-copywriting-uslugi-seo-i-pozycjonowanie-stron-www

Powyżej pojawili się najlepsi Copywriterzy wg mojej oceny, na których opieram się od wielu lat. Dzięki temu udaje mi się obsługiwać klientów na jak najwyższym poziomie. Z miłą przyjemnością rozpocznę współpracę również z Wami 🙂

Moglibyście zastanawiać się, czemu poleciłem w ten sposób innych polskich Copywriterów, zamiast skupić się tylko na sobie. Wobec swoich klientów i czytelników staram się być uczciwy i tak jest również w tym przypadku. Dzięki temu udało mi się uzyskać tak wiele pozytywnych opinii, zarówno od firm, agencji reklamowych i klientów prywatnych.

Jeśli chcesz rozwinąć się w Copywritingu, to polecam nawet kursy D. Puzyrkiewicza, których koszt czasami przyprawia klientów o drżenie, ale naprawdę warto. Natomiast Ja (Copywriter Szymon Owedykzapewnię Ci wysokiej jakości szkolenie pod względem Copywritingu, SEO i Pozycjonowania już na tym blogu.

zaufanie-zapewnia-copywriter-pl-copywriting-blog-cennik-copywritera-copywriter-cena-copywriting-cena

ps. wystarczy już o mnie. Zachęcam do zapoznania się z nowymi wpisami bądź do kontaktu tel. bądź email 🙂

Copywriting blog - Test na Copywritera, Copywritera Seo, Copy writera, Copyrightera

Za jakiś czas postaram się wrzucić listę książek i ebooków, które dotyczą Copywritingu, Pozycjonowania stron internetowych, Social Media i innych tematów.

Taka wiedza pozwala mi i Wam rozwijać się w kierunku prowadzenia własnego biznesu  🙂

Książki godne polecenia:
 • Biblia Copywritingu D. Puzyrkiewicza (koszt około 30 zł na allegro)
 • Już niedługo moja książka (w roku 2018) 🙂

Na koniec 🙂

Zachęcam do obserwowania bloga o copywritingu, seo i pozycjonowaniu stron www

Zachęcam Was do obserwowania bloga. Zapisujecie się po prawej stronie 🙂 Obserwujcie także mój kanał na YT. Do usłyszenia!

18 Komentarze

 1. Każdy ma jakiś swoich idoli i jak najbardziej powinno się nimi dzielić 🙂

 2. Dokładnie 🙂 ps. jakichś idoli, a nie jakiś.

 3. Bardzo dobry wpis, również dla tych, którzy zastanawiają się nad tą profesją.
  Praca z pasji to jest to!

 4. Gdy słyszę takie teksty: „Masz dar do pisania tekstów które czyta się z przyjemnością” to dobra podstawa aby spróbować swoich sil w copywritingu?

 5. Dokładnie, nigdy nie powinno się zapominać o tym, co i kogo się Kocha 🙂

 6. Zawsze warto, przecież w Copywritingu dalej można się rozwijać, więc możliwe, że niedługo teksty okażą się jeszcze przyjemniejsze 🙂

 7. Szczerze mówiąc nie przyszło mi do głowy, że istnieje Guru Copywritingu…:)

 8. A jednak 🙂 Chyba od wszystkiego się znajdą. I jeśli można się od nich czegoś nauczyć, to przynajmniej na początku warto się na nich wzorować, inspirować i zachęcać do dalszej pracy 🙂

 9. Bardzo fajny i cenny dla mnie post. Sama staram się codziennie szlifować swój copywriterski warsztat, więc takie inspirację są bardzo potrzebne:)

 10. Od pewnego czasu interesuję się tą tematyką – póki co jednak staram się jak najwięcej nauczyć, zanim zacznę działać 😉

 11. ,,Odgrywa to szczególne znaczenie w pracy Copywritera, dla którego pisanie to czysta poezja i przyjemność. ” Poezja copywriterska 🙂
  Lista książek interesująca.

 12. Dokładnie, na kimś trzeba się wzorować 🙂 a najlepiej na najlepszych !

 13. Dziękuję, zdanie tak jakoś samo z siebie wyszło 🙂

 14. Dobre przygotowanie to podstawa 🙂

 15. Warto miec swoich mistrzów:)

 16. Dokładnie. Motywacją może być dla nas jeszcze fakt, że czasami to uczeń przewyższa mistrza 🙂

 17. Powiedz, jak Ty doszedłeś do bycia wszechstronnym i samowystarczalnym copym? Szkolenia, studia,pasja?

 18. Tylko od drugiej strony – pasja, szkolenia i coraz lepsze wyniki. Wyznaczanie sobie nowych celów i ich realizacja. To wszystko było źródłem energii do dalszego działania 🙂 No i oczywiście praca nad cierpliwością, wytrwałością, a czasami walka ze zniechęceniem (ale szybko mi przechodziła).

Pozostaw komentarz

Theme by Anders Norén