Blog CopywriterExpert o SEO i Pozycjonowaniu stron www

Copywriting, Content Marketing, SEO, SEM i Pozycjonowanie stron internetowych w jednym miejscu.

Copywriting

Najlepsi Copywriterzy w Polsce i za granicą

najlepsi-copywriterzy-copywriter-copywriting-blog

Ocenia się, że praca wykonywana z pasji przynosi o wiele lepsze rezultaty, ponieważ jesteśmy w nią bardzo zaangażowani. I dodatkowo zapewnia nam wiele radości. Odgrywa to szczególne znaczenie w pracy Copywritera, dla którego pisanie to czysta poezja i przyjemność. Gdyby tak nie było to już po pewnym czasie pojawiłoby się zmęczenie i rosnąca niechęć do pracy. I koniec końców „niedoszły copywriter” zacząłby szukać innego zajęcia, o czym dalej wspomina ten Copywriting blog.

Copywriterem zostaje więc ten, kto posiada nieskończenie wiele pomysłów, co oznacza, że kreatywność jest jak najbardziej wskazana. Takie zdolności posiadają często osoby po szkołach wyższych z zakresu reklamy i marketingu; chociaż spotyka się Copywriterów ze średnim, a nawet podstawowym wykształceniem, których karierę można aktualnie podziwiać.

Copywriting blog, copywritera, copy writer, copyrighter

Copywriting Blog ukazuje Guru Copywritingu

Do guru Copywritingu na pewno zalicza się Dariusz Puzyrkiewicz, który przekazuje swoje wieloletnie doświadczenie w postaci przeróżnych szkoleń. Kilka z nich przedstawia w serwisie Youtube. Już jego newsettler zapewnia nam ciekawe spojrzenie na Copywriting blog, jak i Pisanie skutecznych Opisów produktów. Codzienny email od niego jest naprawdę cenny, ponieważ pozwala spoglądać na tę pracę z całkowicie innej perspektywy.

Ciekawe szkolenie zapewniają nam również Copywriterzy Piotr Michalak i Jakub Woźniak poprzez książkę „Sztuka pisania perswazyjnych tekstów”. Wiele lat spędzili na pisaniu tekstów i dzięki temu chętnie podzielili się wspólnymi spostrzeżeniami. Poniżej jeden z filmików, którzy stworzyli. Ciekawie pokazuje on, jak każdy z nas może zmienić swoje myślenie i dzięki temu poprawić jakość życia.

Aktualnie to spece od przygotowywania skutecznych strategii rozwoju dla każdego rodzaju biznesu. W tym zakresie prowadzą wiele szkoleń, na które przybywa od kilkunastu do kilkudziesięciu osób. Często uczestnikami są osoby, które spotkały się z wypaleniem zawodowym, myślą o pewnej zmianie w swoim życiu i potrzebują odpowiednich wskazówek.

Natomiast znanym i cenionym przykładem zagranicznego Copywritera i multimilionera jest Joe Vitale, który wydał książki „Sekret, Klucz do sekretu i Prawo przyciągania w działaniu„. Poza pisaniem wyjeżdża on również na szkolenia, podczas których przekazuje swoją wiedzę. W Polsce również zagościł, pierwszy raz w 2006 roku. Drugim razem pojawił się w roku 2009, kiedy to wspomniał, że „potraktowaliśmy go jak dawno zaginionego króla Polski”.

Również na Youtube uda się Wam bliżej poznać tego guru od Biznesu, wpisując hasło: „Joe Vitale” bądź „Joe Vitale PL” – jeśli interesują Was filmiki z tłumaczeniami. Poniżej jeden z nich 😉

Napisał już kilkanaście książek i przeprowadził tysiące szkoleń. A jak poznamy jego historię bliżej, to dowiadujemy się, że zaczął jako bezdomny, pozbawiony jakichkolwiek pieniędzy. Natomiast w odpowiednim momencie wziął się w garść i dzięki temu odniósł taki sukces. Jego materiały są cenne, ponieważ pozwalają rozwijać pozytywne myślenie, a jest ono potrzebne w każdej dziedzinie życia, również podczas prowadzenia biznesu.

Historia życia tych Copywriterów pokazuje nam, jak ważna jest przyjemność z pisania, a zarazem ciągłość doskonalenia własnej osoby.

Moje wzory Copywritingu

copywriterzy-szymon-owedyk-copywriter-cennik-zapewnia-copywriting-uslugi-seo-i-pozycjonowanie-stron-www

Powyżej ukazałem Wam moje wzory Copywritingu, na których opieram się od wielu lat. Dzięki temu udaje mi się obsługiwać klientów na jak najwyższym poziomie. Z miłą przyjemnością rozpocznę współpracę również z Wami 🙂

Moglibyście zastanawiać się, czemu poleciłem w ten sposób innych polskich Copywriterów, zamiast skupić się tylko na sobie. Wobec swoich klientów i czytelników staram się być uczciwy i tak jest również w tym przypadku. Dzięki temu udało mi się uzyskać tak wiele pozytywnych opinii, zarówno od firm, agencji reklamowych i klientów prywatnych.

Jeśli chcesz rozwinąć się w Copywritingu, to polecam nawet kursy D. Puzyrkiewicza, których koszt czasami przyprawia klientów o drżenie, ale naprawdę warto. Natomiast Ja (Copywriter Szymon Owedyk) zapewnię Ci wysokiej jakości teksty i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Gwarantuję Ci, że obsłużę Cię na najwyższym poziomie. Pamiętaj: „Otrzymujesz ode mnie wiele podstaw, aby mi zaufać”.

zaufanie-zapewnia-copywriter-pl-copywriting-blog-cennik-copywritera-copywriter-cena-copywriting-cena

ps. wystarczy już o mnie. Zachęcam do zapoznania się z nowymi wpisami bądź do kontaktu tel. bądź email 🙂

Copywriting blog - Test na Copywritera, Copywritera Seo, Copy writera, Copyrightera

Za jakiś czas postaram się wrzucić listę książek i ebooków, które dotyczą Copywritingu, Pozycjonowania stron internetowych, Social Media i innych tematów.

Taka wiedza pozwoliła mi i innym rozwijać się w kierunku prowadzenia własnego biznesu. I podobnie może być w Twoim przypadku 🙂

18 Comments

 1. Każdy ma jakiś swoich idoli i jak najbardziej powinno się nimi dzielić 🙂

 2. Bardzo dobry wpis, również dla tych, którzy zastanawiają się nad tą profesją.
  Praca z pasji to jest to!

 3. Gdy słyszę takie teksty: „Masz dar do pisania tekstów które czyta się z przyjemnością” to dobra podstawa aby spróbować swoich sil w copywritingu?

  • Zawsze warto, przecież w Copywritingu dalej można się rozwijać, więc możliwe, że niedługo teksty okażą się jeszcze przyjemniejsze 🙂

 4. Szczerze mówiąc nie przyszło mi do głowy, że istnieje Guru Copywritingu…:)

  • A jednak 🙂 Chyba od wszystkiego się znajdą. I jeśli można się od nich czegoś nauczyć, to przynajmniej na początku warto się na nich wzorować, inspirować i zachęcać do dalszej pracy 🙂

 5. Bardzo fajny i cenny dla mnie post. Sama staram się codziennie szlifować swój copywriterski warsztat, więc takie inspirację są bardzo potrzebne:)

 6. Od pewnego czasu interesuję się tą tematyką – póki co jednak staram się jak najwięcej nauczyć, zanim zacznę działać 😉

 7. ,,Odgrywa to szczególne znaczenie w pracy Copywritera, dla którego pisanie to czysta poezja i przyjemność. ” Poezja copywriterska 🙂
  Lista książek interesująca.

 8. Warto miec swoich mistrzów:)

 9. Powiedz, jak Ty doszedłeś do bycia wszechstronnym i samowystarczalnym copym? Szkolenia, studia,pasja?

  • Tylko od drugiej strony – pasja, szkolenia i coraz lepsze wyniki. Wyznaczanie sobie nowych celów i ich realizacja. To wszystko było źródłem energii do dalszego działania 🙂 No i oczywiście praca nad cierpliwością, wytrwałością, a czasami walka ze zniechęceniem (ale szybko mi przechodziła).

Comments are Closed

Theme by Anders Norén